Selen Hemşire’nin Cep Telefonundaki Sır! Son Fotoğrafı Ortaya Çıktı

İstanbul’da olay, geçtiğimiz hafta, Beylikdüzü’nde özel bir hastanede hemşire olarak çalışan ve dedesinin yoğun bakımda kaldığı başka bir hastaneye refakatçi olarak giden hemşire Selen Bilgin (24), hastanenin bir odasında ölü bulundu. Selen hemşire soruşturmasında, arkadaşı olduğu iddia edilen yoğun bakım doktoru, önce tanık sonra da şüpheli olarak ifadesine başvuruldu.

Genç hemşire Selin Bilgin’in çalışıtğı hastanede son çektiği fotoğraf karesi ortaya çıktı.

SAVCILIK İTİRAZDA BULUNDU

İddialara göre, genç hemşire Selen Bilgin’in koluna, ameliyat öncesi hastaları uyutmak için verilen güçlü bir ilaç enjekte edilmişti. Aile bu ilacı doktorun enjekte ettiğini iddia ederken, gözaltına alınan doktor iddiaları kabul etmedi. Soruşturmayı sürdüren Cumhuriyet Savcısı, Fatih A.’yı, “Olası kastla kadına karşı kasten öldürme” suçlamasıyla mahkemeye sevk etti. Mahkeme, tutuklanma talebiyle sevk edilen Fatih A. hakkında adli kontrol kararı vererek serbest bıraktı. Bu kararın ardından, savcılık mahkemeye itirazda bulunarak doktor Fatih A.’nin tutuklanma talebinde bulundu.

İTİRAZ REDDEDİLDİ

Yapılan bu itiraz üzerine, mahkeme itirazı incelemeye aldı. Yapılan inceleme sonucunda, mahkeme savcılığın bu itirazını reddetti. Genç hemşirenin bu ilacı daha önce de aldığı iddiası üzerine, Selen Bilgin’in cep telefonu incelenmek üzere el konuldu.

SON FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Hayatını kaybeden Selen Bilgin’in aldığı ilacın etkisinden mi, yoksa başka nedenlerden biri yüzünden mi öldüğü Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsi sonrası hazırlanacak raporda ortaya çıkacak. Hayatını kaybeden genç hemşirenin çalıştığı hastanede çektiği son fotoğraf karesi ortaya çıktı. Selen’in kırmızı iş kıyafetiyle çalışma masasında elinde çiçeklerle çekilen karesi duygulandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir